Hakkımızda

Dekor 34

2005 yılında aile şirketi olarak kurulan MAVİ GRUP İNŞAAT LTD.ŞTİ. , 8 yıllık ticari faaliyetinin arkasında 22 yıllık bir bilgi birikimi bulunan deneyimli bir kadronun yönetiminde faaliyetlerine, yeni ünvanı ve yeni yüzüyle yapı dekorasyon sektörüne dekor34 olarak devam etmektedir.

Mavi Grup, uzun yılların verdiği deneyim ile kazanılan güven sonucu dünyanın belli başlı duvar kağıdı ve parke üreticileri ile kurulan iş birliği neticesinde yapı sektörünün ve mimarlarımızın girdi ihtiyaçlarının ve lojistik ihtiyaçlarının karşılanmasında uygun çözümler sunmaktadır.

Yapı malzemeleri , toptan ve perakende satış ile; isteğe göre uygulama ve montaj üzerine profesyonel ekiplerle çalışan firmamızın merkez adresi Huzur Mah. Fatih Cad. No:111 4.Levent İstanbul dur.

Siz değerli mimar dekorasyoncu ve nihai tüketicilerin de bildiği gibi, sektördeki iş ehli olmayan kişilerin yarattığı rekabetortamı zaman zaman istenmeyen ilişki bozukluklarını da beraberinde getirmekte; bu da sizden sonraki tüketicilere olumsuz yansıyarak sizlerin müşterileriniz karşısında mahcup olmanıza neden olmaktadır.

Firmamızın asıl amacı; bu olumsuzluklardan sizlerin zarar görmesini minimuma indirmek ve hatta bizimle çalıştığınız sürece sıfırlamaktır.

İhtiyaç duyduğunuz mal ve hizmeti , İstediğiniz kalitede ,mimari düzen ve uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmak, ödemelerinizde piyasa koşullarını da göz önüne alarak rahat bir şekilde ticari döngünüzü sağlamanıza yardımcı olmak temel prensibimizdir. Buradaki ana kriterimiz karşılıklı güven ve sürekli ticari ilişkidir.

Uzun soluklu sürecek ticari yaşamımızda sizlerle birlikte olmak ve bu birlikteliği sürekli kılmak önceliklerimizin başında gelmektedir. İnanıyoruz ki; bizimle yaşayacağınız her ticari gün sonrasında bizi biz yapan farklılıklarımızı daha yakından görecek, bizimle olan ticari bağınızı daha da güçlendireceksiniz.

Bu duygu ve amaçla; bundan sonraki ticari yaşamınızda başarınızın devam edeceğine inanıyor ve bol kazançlar diliyoruz..

Mağazalarımızı Keşfedin

Şubelerimizi ziyaret ederek binlerce duvar kağıdı modellerini inceleyebilirsiniz.

Bize Ulaşın